O nas

logo

Biuro Turystyczne Mistral istnieje od 1989 roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizowaniu wycieczek objazdowych oraz pielgrzymek. Już kilkanaście tysięcy osób było uczestnikami naszych imprez. Dewiza, którą kierujemy się w działalności naszego Biura turystycznego to zadowolenie każdego Klienta z oferowanych przez nas usług!

Zdajemy sobie doskonale sprawe, że jest to czasami bardzo trudne do osiągniecia, ale tylko poprzez stawianie sobie takich celów możemy osiągnąć sukces, tzn. w pełni usatysfakcjonować Państwa poziomem oferowanych przez nas imprez. Wydaje się nam, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji naszej dewizy. Świadczyć o tym może m.in. pokaźne Grono Klientów, którzy corocznie - a czasami i kilka razy w roku - korzystają z usług naszego Biura turystycznego.

Byliśmy organizatorami takich imprez jak:

  • wyjazd do Rzymu Kurii Metropolitalnej w Katowicach na Konsekrację Biskupa Piotra Libery i Biskupa Wiktora Skworca
  • wyjazd do Włoch Redakcji Gościa Niedzielnego z okazji 75-lecia pisma
  • wycieczka do Pragi Redakcji Trybuny Śląskiej z Katowic
  • pielgrzymka Apostolstwa Chorych do Fatimy i Lourdes, Rzymu oraz Loreto z okazji światowego Dnia Chorych
  • pielgrzymka do Fatimy i do Anglii - Szkocji Związku Sybiraków z Kluczborka
  • wyjazdy konferencyjne do Budapesztu i Wiednia dla Boehringer Monnheim Polska z Warszawy
  • pielgrzymka Neoprezbiterów Archidiecezji Katowickiej do Ojca Świętego
  • pielgrzymka Bazyliki Piekarskiej do Ojca Świętego z okazji nadania Janowi Pawłowi II tytułu Honorowego Obywatela Piekar
img-r
lo

Nie ukrywamy, że nasi stali Klienci są naszym największym sukcesem zawodowym. Dlatego też oferujemy Im zawsze na początku sezonu zniżki przy rezerwacji wycieczki. Wyrażamy skromną nadzieję, że również Państwo dołączycie do Grona naszych stałych Klientów.

W wielu przypadkach mogą Państwa zaskakiwać dosyć wysokie, jak na nasze warunki, ceny proponowanych przez nas imprez. Pragniemy jednakże Państwa zapewnić, że programy naszych imprez dostosowane są do międzynarodowych norm "Konwencji Genewskiej" obowiązujących w światowej turystyce (m.in. długość pracy kierowcy, wyposażenie autokarów). Pogodzenie powyższych norm z zamożnością naszego społeczeństwa, atrakcyjnością odwiedzanych miejscowości, długością danej imprezy to doprawdy bardzo trudne zadanie, tym bardziej, że wynik musi być tylko jeden: Państwa zadowolenie.

Programy, które Państwu przedstawiamy, są wynikiem właśnie takich założeń i przeznaczone są do sprzedaży indywidualnej.
Pragniemy jednakże nadmienić, że w przypadku grup zorganizowanych jesteśmy w stanie zrealizować każdy program według Państwa życzenia - Organizacja imprez na zlecenie.

Wyrażając nadzieję, że skorzystacie Państwo z oferowanych przez nas usług pozostajemy z szacunkiem.

Dyrekcja i Pracownicy B.T. MISTRAL

lr
Załączniki