opinie uczestników naszych wycieczek

Rodzaj wyjazdu: Włochy- Sochaczew

Szanowni Państwo!

Wspomnień powracających ze wspaniałej pielgrzymki do Włoch, którą Państwa firma zorganizowała nie mogę pozostawić bez echa. Tak to ta od 28.04-08.05.2017 wyjeżdżająca z Sochaczewa. Pragnę podziękować i wyrażić wielkie uznanie i podziw dla autora i jego pomysłu na trasę i miejsca pielgrzymowania. Rewelacja! Gratuluję! Idea pielgrzymowania oczywiście przyświecała wiekim Świętym, ale jednocześnie była okazją by podziwiać przepiękne Włochy. A wybrane hotele, hoteliki i pensjonaty - to wspaniałe klimaty, miła obsługa i pyszne jedzonko. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i obsługi pielgrzymki na całej trasie. Panom kierowcom (super kierowcy), Panu przewodnikowi, który zachwycił mnie i nas wszystkich ogromną wiedzą o Włoszech i zwiedzanych miejscach. Wspaniali Ludzie! Życzę Państwu dalszych wspaniałych pomysłów na organizowanie wypraw turystycznych oraz owocnej pracy całemu zespołowi Biura.

Z wyrazami ogromnego szacunku- Halina Markiewicz

Rodzaj wyjazdu: Festyn rodzinny- Bytków

Podziękowanie dla Biura Turystycznego MISTRAL za pomoc i wsparcie w organizacji VI Festynu rodzinnego "Z Duchem"

ks. Tomasz Kopczyk, Pan Marcin Hainc

Rodzaj wyjazdu: Festyn- Katowice- Giszowiec

PODZIĘKOWANIE

W imieniu własnym oraz Parafian Parafii św. Barbary w Katowicach- Giszowcu pragnę serdecznie podziękować Państwu za wsparcie III Festynu rodzinego, który odbył się w sobotę 11 czerwca 2016r. Dziękuję za ufundowanie pielgrzymki do Francji. Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w kolejnej edycji festynu w 2017 r.

Ks. Grzegorz Glenc Proboszcz

Rodzaj wyjazdu: Włochy

Szanowni Państwo!

W imieniu uczestników pielgrzymki do Włoch (Lanciano- San Giovanni Rotondo- Rzym- Cascia- Asyż- Siene Florencja), Która odbyła się w dniach 18.06-29.06.2016r., pragniemy przesłać na ręce całego Biura wyrazy szczerej wdzięczności za przygotowanie i realizację pielgrzymki. Mogliśmy odwiedzić wiele wspaniałych i pięknych miejsc na naszym pielgrzymim szlaku. Jesteśmy wdzięczni za tak wspaniałę i fachową organizację naszej Pielgrzymki! Kompetencja naszej przewodniczki- Pani Majki, jej wiedza, zaangażowanie oraz życzliwość zapewniła nam udane pielgrzymowanie i doświadczenie niezapomnianych wrażeń. Nasi kierowcy- Pan Andrzej i Pan Bogdan wykazali wysoki poziom umiejętności na zatłoczonych drogach włoskich miast i miasteczek; osobiście zawsze życzliwi i pomocni. Mamy nadzieję, że będziem mogli dalej z Państwem współpracować. Biuro MISTRAL godne polecenia.

Z poważaniem:

Ks. Marcin Szaboń

Pan Adam Majgier

Rodzaj wyjazdu: Ziemia Święta

Niesamowite wrażenia, doświadczenia i zapoznanie się z Ziemią Świętą dzięki Waszej pomocy.
Pielgrzymka do Ziemi Świętej 7-14.02.2015 stała się autentycznymi rekolekcjami życia dla mnie i dla wszystkich uczestników. Z całego serca dziękuję za ten czas, za poczucie bezpieczeństwa, rewelacyjną organizację i wspaniałą opiekę obsługi -  pilota, przewodnika i kierowcy autokaru.
s. Helena

Rodzaj wyjazdu: Ziemia Święta

Tak jak mówiłem na lotnisku ... nasza pielgrzymka do Ziemi Świętej była REWELACYJNA i wszystko było przygotowane i zorganizowane w sposób DOSKONAŁY. A Siostra Czesława była dla nas prawdziwym DAREM NIEBA! Dla mnie i dla wszystkich pielgrzymów była to pielgrzymka życia, prawdziwe rekolekcje w drodze. Żal było wracać.... I niewiele więcej potrafię powiedzieć.    Jesteśmy SZCZĘŚLIWI!

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Zarząd PZERI - Koło Lipiny serdecznie dziękuje Kierownictwu "Mistral" za piękne zorganizowanie wycieczki do Włoch. Jesteśmy zadowoleni i głęboko wdzięczni za sprawność, dobór pilota (p. Sylwia Wyleżoł była wspaniała), za płynną jadę kierowców. W ogóle za wszystko jeszcze raz dziękujemy. Firma na poziomie. Włochy są wspaniałe. W ogóle już nie wiem jak pisać. Jeszcze raz dziękujemy."
Herta , Irena, Wanda

Rodzaj wyjazdu: Festyn u Dominikanów

Festyn u Dominikanów już za nami. W imieniu własnym orz wszystkich uczestników Festynu, pragnę serdecznie Państwu podziękować za wsparcie VI Loterii Fantowej, która miała miejsce w czasie Festynu Dominikanów 9 czerwca 2013 roku przy naszym Kościele. Środki finansowe pozyskane w trakcie loterii zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z remontem więźby dachowej zabytkowej, neogotyckiej kaplicy cmentarnej. Już dziś dziękując zachęcam i zapraszam Państwa do współorganizacji, wsparcia i wspólnej zabawy podczas Festynu u Dominikanów w 2014 roku.

o. Michał Śliż OP

Proboszcz

Rodzaj wyjazdu: Ziemia Święta

Szanowna Pani Natalio!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas, za super obsługę z pełnym profesjonalizmem. Życzymy dużo zdrowia, radości na codzień i stysfakcji z wykonywanej pracy. Pozdrowaniena dla Pani i Mamy.

Z poważaniem

R.M Wawrzyniakowie

Rodzaj wyjazdu: Rzym

"Dziękujemy firmie "Mistral" za dobrze zorganizowaną wycieczką do Rzymu. Prowadzona ona była przez pilota panią Gabrielę Siewiert, która potrafiła utrzymać grupę w dyscyplinie tak bardzo potrzebnej w zbiorowych wycieczkach a jednocześnie umiała stworzyć atmosferę serdeczności i zadowolenia.... A więc do zobaczenia na następnych wojażach z firmą "Mistral"."
Kilkanaście podpisów

Rodzaj wyjazdu: Katowice

"...Takie Biuro Podróży "Mistral" można tylko polecać wszystkim, którzy chcą zwiedzić ten piękny świat w miłej atmosferze, komfortowych warunkach z wysoko kwalifikowanym pilotami... Teraz jestem jeszcze ciągle pod wrażeniem pięknych widoków górskich, uroczych jezior i cudownych miast, które były celem naszej podróży do Szwajcarii. Te komfortowe warunki, dobre wyżywienie, czułam się naprawdę wspaniale, tak jak człowiekowi żyć przystało w prawdziwej Europie. Oglądam te piękne zdjęcia, przeglądam swoje notatki, które robiłam w autobusie i jeszcze raz wszystko przeżywam, czasem nie mogąc uwierzyć, że tam naprawdę byłam i myślę że to piękny sen. Myślę, że spełniło się jedno z wielkich marzeń mojego życia."
Helena - Ruda Śląska

Rodzaj wyjazdu: Ziemia Święta

Pani Natalio!

Choć upłynęło już sporo czasu od naszego z Panią pobytu w Ziemi Świętej pozwalam sobie "ku pamięci" przesłać Pani wspomnienia z tej pielgrzymki. Przesyłam serdeczne podziękowania, Pani, Ojcu Pani i prcownikom Biura oraż życzenia pomyślnego Roku 2012.

Barbara Ryszka

Rodzaj wyjazdu: Szwajcaria

"Grupową wycieczkę z "Mistrala" do Szwajcarii należy pod każdym względem wyróżnić: - trasa wycieczki mądrze zaplanowana prowadziła przez trakcyjne miejscowości Austrii, Szwajcarii, Włoch, nawet Francji - jak wyjazd kolejką linową z Chamonix na prawie 4.000 m wysoki szczyt Aiguille du Midi. Poprzedniego dnia był wjazd kolejką linową na Mały Matterhorn z przepięknej miejscowości Zermatt, mając jednocześnie na widoku właściwy Matterhorn.... - wybrano nam hotele wysokiego standardu, co też się bardzo ceni - pilotka p. Zofia Ryszka w kulturalny sposób prowadziła nas po zwiedzanych obiektach i miastach, opiekując się nami na całej długiej trasie... - obaj kierowcy również znający swój fach dopełnili pozytywnej opinii o wycieczce... Miłe wrażenia z wycieczki do Szwajcarii pozostaną nam na długo w pamięci. Dziękujemy "Mistralowi"."
Hildegarda - Katowice

Rodzaj wyjazdu: Brzozów Zdrój

"Czyń dobro i rzucaj je w głębię morza, jeśli ludzie nie zobaczą - zobaczy je Bóg"

"Dyrekcji Biura "Mistral" oraz całej załodze gorące podziękowanie składają "Białe Misie""

"Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu kolonii w Kochanowicach przesyłają Dzieci wraz z opiekunami"

"Dyrekcja Zakładu Leczniczo - Wychowawczego dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie S.S. Służebniczek N.M.P. w Brzozowie Zdroju składa serdeczne podziękowanie za przekazaną ofiarę na rzecz naszego Zakładu."
Dyrektor Zakładu

Rodzaj wyjazdu: Fatima

Szanowny Pan Dyrektor Biura Podróży "MISTRAL"

Składam na ręce Pana Dyrektora serdeczne podziękowania za opiekę i pomoc okazaną mi w czasie pielgrzymki do Fatimy inicjowanej przez O.O. Salwatorianów z Mikołowa. Dziękuję za zaangażowanie Pana w zorganizowanie w optymalny sposób szybkiego mego powrotu do domu po uzyskaniu od mej rodziny informacji o takiej konieczności. Proszę też o przekazanie mego podziękowania pilotce Pani Aleksandrze Święcickiej za opiekę i pomoc udzieloną mi w sposób wielce taktowny i kulturalny, świadczący o posiadanym darze umiejętnośco pracy w tym zawodzie i wysokim Jej profesjonaliźmie. Przekazuję róznież Panu Dyrektorowi wyrazy wdzięczności od mej rodziny za tak skuteczna, udzieloną z dużym zaangażowaniem i taktem pomoc.

Z poważniem

Kazimiera Karpecka

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"... uczestniczyliśmy w organizowanej przez Was wycieczce do Italii. Pragniemy gorąco podziękować za wspaniałą opiekę panu Pilotowi Dominikowi oraz kierowcom za ich mistrzostwo w jeździe autobusem... Serdecznie dziękujemy, będziemy polecać firmę Państwa swoim znajomym jako i nasi znajomi polecili ją nam"
Zofia i Wiesław - Tychy

Rodzaj wyjazdu: Sanktuaria Europy

"Jako uczestniczka wycieczki do Fatimy, chciałam serdecznie podziękować biuru "Mistral" za dobre jej przygotowanie pod każdym względem. Z tymże biurem wyjechałam po raz drugi (w ub. roku Italia) i z przyjemnością stwierdzam, że była to wycieczka b. udana. B. dobry autokar, świetny zespół kierowców... świetnie przygotowana baza noclegowa - bliskość miejsc godnych zwiedzenia przez chętnych uczestników (indywidualnie) jak Escorial oraz bliskość sanktuarium w Fatimie i Lourdes, co było ogromnym plusem i pozwoliło wykorzystać czas przeznaczony przez uczestników wycieczki w tak b. osobistych intencjach w sposób dowolny. No a nie znajduję słów uznania dla pilota wycieczki p. Dominika. I w tym nie jestem sama i śmiem twierdzić iż wyrażam opinię wszystkich uczestników wycieczki, przez całą trasę słyszało się w autokarze głosy uznania dla pilota. .... No a przede wszystkim ogromna wiedza z zakresu historii i geografii a także wielu podań i legend, przekazywana w sposób interesujący, zwięzły i wyczerpujący... Kończąc może zbyt długi mój wywód chciałam serdecznie podziękować Biuru i zespołowi obsługi Wycieczki za b. mile spędzony czas."
Uczestniczka z Katowic

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"W imieniu uczestników wycieczki do Włoch....chciałbym przekazać niezwykle pozytywną opinię dotyczącą osoby pilota tej wycieczki Pana Dominika Zapotocznego. Wspaniałe wrażenia zostały wzbogacone Jego ogromną wiedzą i umiejętnością przekazania jej uczestnikom wycieczki. Jesteśmy pod dużym wrażeniem osobowości Pana Dominika i gratulujemy Biuru Turystycznemu takiego przewodnika. Za wszystkich uczestników wycieczki łączę wyrazy szacunku."
Piotr - Piekary Śl.

Rodzaj wyjazdu: Fatima

"Minął prawie miesiąc od naszego powrotu z piątej wycieczki z "Mistralem", tym razem do Fatimy... Wszystko co piękne zawdzięczamy naszemu panu pilotowi Dominikowi Zapotocznemu, któremu za Pośrednictwem Biura chcemy serdecznie podziękować za bardzo dobre merytoryczne przygotowanie imprezy, za szeroką wiedzę podaną w ciekawy sposób, za troskę nie tylko o nas, ale i o stan naszego ducha, za wielką wyrozumiałość, cierpliwość i takt. Dzięki Niemu, atmosfera w czasie trwania tak przecież długiej wycieczki, była naprawdę ciepła i serdeczna , a my klienci ogromnie zadowoleni z imprezy, którą poprowadził takiego formatu pilot....." Pozdrawiamy wszystkich Pracowników "Mistrala"."
Maria i Henryk - Koszęcin

Rodzaj wyjazdu: Kluczbork

"Z uczuciem szczególnej wdzięczności za okazane wsparcie naszemu związkowi, a tym samym poszczególnym jego członkom, niezwyczajnie doświadczonym przez historię - pragniemy tą drogą złożyć serdeczne podziękowanie i życzyć jednocześnie pomyślności w dalszej działalności oraz życiu" Związek Sybiraków - Koło Terenowe w Kluczborku."
Prezes i V-ce Prezes

1 2 3 4 5 »