opinie uczestników naszych wycieczek

Rodzaj wyjazdu: Italia

"Moc serdecznych pozdrowień oraz podziękowanie za wspaniałą wycieczkę i niezapomniane wrażenia ze słonecznej Italii dla zespołu Biura Turystycznego "Mistral"."
Krystyna i Jerzy

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Chcę bardzo serdecznie podziękować za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki do Włoch..... Jestem zachwycona tym wszystkim co zwiedziłam, dziękuję za cudowną pilotkę panią Asię, za bardzo dobrych kierowców, za wspaniałe hotele i za wszystkie sprawy organizacyjne. Gorąco pozdrawiam całe biuro "Mistral" i życzę dalszych sukcesów w pracy."
Halina - Bodzechów

Rodzaj wyjazdu: Budapeszt

"Dziękuję serdecznie za doskonałą organizację imprezy wyjazdowej do Budapesztu dla lekarzy diabetologów. Szczególnie serdecznie podziękowania kieruję na ręce pani Agnieszki Kloc, która perfekcyjnie, Profesjonalnie i niezwykle życzliwie traktowała naszą grupę. Słowa uznania należą się również naszemu kierowcy, który spokojnie i bezpiecznie woził nas po krętych drogach."
Boehringer Mannhaim Polska Warszawa

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Wyrażam serdeczne podziękowanie za zorganizowanie, dla pracowników Dyrekcji Okręgu Poczty w Katowicach, wycieczki - pielgrzymki do Włoch w dniach 4 - 9 grudnia 2000 r. Wycieczkę, w ocenie uczestników, cechowała sprawna organizacja, ciekawy program zwiedzania oraz profesjonalizm i kultura osobista pilota, a także kierowców i przewodnika w Rzymie. Wyrażając zadowolenie z usługi Biura, pozostaję z nadzieją na dalszą współpracę."
Z-ca Dyrektora Okręgu

Rodzaj wyjazdu: Prowansja

"... Chciałabym na gorąco podziękować Państwu za zorganizowania wycieczki do Prowansji... Trasa była bardzo przemyślana, tak by ostatnie akordy tej wyprawy zabrzmiały najpiękniej. Chciałabym też pogratulować Państwu pilota w osobie Pani Anny Szulakowskiej... Pani Szulakowska przygotowała się sumiennie do tej wyprawy, dzięki czemu mogła zaspokoić ciekawość wycieczkowiczów. Była też przez cały czas uśmiechnięta, nie okazując ani przez chwilę zniecierpliwienia czy zdenerwowania. Są to ogromne atuty pilota, dzięki którym grupa przypadkowo zebranych wycieczkowiczów przekształca się w ciągu kilkunastu dni w dobrane grono ludzi dzielących wspólne zainteresowanie.... Łączę wyrazy szacunku, serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów na turystycznej niwie."
Hanna - Gdańsk

Rodzaj wyjazdu: Bawaria

"... W tym roku zwiedzałyśmy Zamki Bawarskie. Zorganizowana impreza była fachowo poprowadzona przez pilota p. Grzegorza Kulę, który swoimi informacjami o zwiedzanych miejscach potrafił przybliżyć świat Ludwika II. Obsługa wycieczki, czyli p. Grzegorz Kula oraz kierowcy p. Emil i p. Adam wykazali się dużym doświadczeniem zawodowym, życzliwością oraz wytworzyli miłą atmosferę, że uczestnicy zorganizowanego wyjazdu spędzili mile czas ..."
Katarzyna i Monika

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"... Jesteśmy oczarowani Włochami, cały czas pozostajemy pod wrażeniem tamtejszej historii, architektury i kultury. Za poznanie tego kraju pragniemy szczególnie podziękować naszej przemiłej Pani Przewodnik, która cały czas służyła nam swoją wiedzą. Uważamy, że wycieczka była pod każdym względem dobrze zorganizowana. Chcemy podziękować wszystkim osobom, które się do tego przyczyniły."
Irena i Jan - Zdzieszowice

Rodzaj wyjazdu: Grecja

ragnę i tym razem podziękować za wspaniale zorganizowaną imprezę - wędrówka po Grecji. Przede wszystkim za wspaniale ułożony program imprezy - zwiedzanie, kilka dni odpoczynku i następne zwiedzanie. Jak zwykle doskonałe zakwaterowanie, wygodne środki transportu. Ale również - i to w dużej mierze wpłynęło na wspaniałą atmosferę i samopoczucie całej grupy Wycieczkowej - za doskonałą opiekę Pań pilotek. Profesjonalizm Pani Basi, połączony z ciągłą i dyskretną opieką nad całą grupą. Serdecznie dziękuję, życzę dużo sukcesów i z przyjemnością czekam na oferty przyszłym roku."
Jagoda - Bielsko - Biała

Rodzaj wyjazdu: Fatima

"Pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcji Biura za świetnie zorganizowaną wycieczkę (FATIMA) Program opracowany był bardzo interesująco i dzięki dużej kompetencji Pań Pilotek poszerzony o parę atrakcyjnych miejsc. Trasa bardzo ciekawa, warunki w hotelach bardzo dobre. Wycieczka dostarczyła nam wielu wspaniałych i różnorodnych wrażeń. Na dodatkową uwagę zasługuje opieka Pań Pilotek, które oprócz kompetencji charakteryzowała uprzejmość, serdeczność i wyrozumiałość. Życzymy Państwu wytrwania w tak dobrym poziomie oferowanych usług. Łączymy pozdrowienia."
Magda, Ewa i Hanna

Rodzaj wyjazdu: Wenecja

"Na ręce Pana Dyrektora chcielibyśmy złożyć wyrazy uznania za profesjonalnie zorganizowany wyjazd na pożegnanie "Karnawału w Wenecji", w dniach 5-9 marca 2000 r. Oferowane usługi przez biuro "Mistral" są bardzo dobrze przygotowane dla miłośników podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Jesteśmy stałymi klientami Państwa biura, dużo zwiedziliśmy miejsc z MISTRALEM i zawsze W bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Tak, było i tym razem, podczas zwiedzania i zabawy w Wenecji, gdzie obsługa wyjazdu - pani Małgorzata i sympatyczni kierowcy (panowie Piotr i Adam) wytworzyli serdeczną atmosferę... Jak zawsze wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług MISTRALA, gdyż Państwa usługi są na europejskim poziomie. Życzymy dużo tak udanych imprez."
Beata i Tadeusz

Rodzaj wyjazdu: Katowice

"Z Biurem "Mistral" pojechaliśmy po raz trzeci. Chcielibyśmy szczególną uwagę poświęcić na wyróżnienie pilotki Agnieszki Żurawickiej... Znajomość języków, inteligencja oraz uśmiech pozwala nam mile spędzić czas, odpoczywać i czuć się bezpiecznym. Jej wiedzę na temat poszczególnych krajów oceniamy na co najmniej "6" - jest niesamowita, po raz pierwszy spotykamy tak uzdolnioną pilotkę... Nie możemy także pominąć nazwiska kierowcy Piotra Żmija, z którego możecie być dumni, jest świetnym kierowcą, bez jakichkolwiek pomyłek porusza się na terenie poszczególnych krajów. Jego odwaga, opanowanie i oczywiście poczucie humoru dodaje wycieczce dodatkowych wrażeń. Z wdzięcznością."
Edyta i Andrzej

Rodzaj wyjazdu: Katowice

"Komenda Hufca ZHP Katowice oraz II Środowiskowy Szczep Harcerski "Kocynder" składają serdeczne podziękowania za pomoc finansową. Związek Harcerstwa Polskiego jest organizacją społeczną, nie otrzymującą żadnych dotacji, a jego działalność możliwa jest tylko i wyłącznie dzięki dobrej woli, hojności i szczodrobliwości naszych Przyjaciół, do grona których zaliczamy także firmę "MISTRAL"..."
Z-ca Komendanta Hufca

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Pragniemy przekazać podziękowania dla Biura Turystycznego "Mistral" za wspaniałą wycieczkę, komfortowy autokar, miła i rodzinną atmosferę oraz niezapomniane przeżycia związane z pobytem we Włoszech... W imieniu wszystkich"
Regina Stacha z Kobióra ("GN" nr 9/1997)

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Dziękuję również organizatorowi wyjazdu - Biuru Turystycznemu "Mistral" za opiekę nad grupą, życzliwość i troskę. Jesteśmy zadowoleni z podróży, a wspomnienia z niej pozostaną na zawsze w pamięci... I pomyśleć, że z Włoch można dotrzeć do kraju punktualnie, a nawet przed czasem. Jest to zasługa dobrej organizacji wycieczki przez pilotkę panią Sylwię Wyleżoł, za co dziękujemy pięknie, dziękujemy także wspaniałym, niezawodnym kierowcom."
Teresa Kabała ("GN" nr 9/1997)

Rodzaj wyjazdu: Mariazell

"Zarząd PZERI - Koło Lipiny serdecznie dziękuje za sprawne i dobre załatwienie wycieczki do Mariazell. Byliśmy oczarowani. Za p. Joannę - pilota i kierowcę miłego - serdecznie dziękujemy. Firma na medal."
Przewodnicząca Koła

Rodzaj wyjazdu: Fatima-Lourdes

"... Chociaż w ten sposób chcę wyrazić moją wdzięczność za to, że mogłam być dzięki Wam w tylu pięknych miejscach na ziemi a szczególnie w Fatimie i Lourdes. Jest to oczywiście symboliczna oznaka wdzięczności ale jest to owoc z samego serca Borów Tucholskich.... Proszę pozdrowić Panią Aleksandrę bardzo dzielną młodą dziewczynę, która samodzielnie prowadziła nas aż przez 6 krajów Europy."
Irena - Tuchola

Rodzaj wyjazdu: Lourdes

"... Mie sie zawsze chciało ruszyć we świat, ale niy było wtedy takich możliwości, a teroz nastały czasy i mogiymy się ruszać kaj nom sie podobo, bele stykło piniyndzy... Lepi wypić halbka mnij gorzołki i szporować, a potym ruszyć we świat. Jo ostatnio był z mojom kochanom mamom w LOURDES i tego se niy zapomnia do końca życio. Pielgrzymka ta organizowało biuro podróży "MISTRAL" z Katowic... Pilotowała nos szykowno Małgosia, kiero poradziła godać po francusku, bo inaczyj by my pogupieli ..."
Józef - "Wielko pielgrzymka" (Pisane gwarą)

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Niyroz się człowiek nasłyszoł ło piyknych i ciepłych Włochach, ale niy stykało czasu i piniyndzy, żeby tam pojechać i łobejrzeć tyn ciepły kraj. W tym roku z "MISTRALEM" wybrołech się na tako rajza i jak zawsze ze swojom ślubnom. Cołko przijymność zaczyno się łod szykownego autobusa, w kierym bez colko rajza szło kupować za nasz gielt i łod szyjownej pilotki Basie ..."
Józef - "U Italioków" (Pisane gwarą)

Rodzaj wyjazdu: Rzym

"... serdeczne pozdrowienia dla przemiłych pań: Pani Aliny i Pani Basi pilotek naszej wycieczki oraz Panów Kierowców. Wycieczka do Rzymu zorganizowania przez Wasze Biuro w dniach 31.VII - - 7.VIII była jedną z najpiękniejszych w moim życiu. Dziękuję!"
Erika - Bielsko - Biała

Rodzaj wyjazdu: Rzym

"Serdeczne podziękowania za dni pełne wrażeń intelektualnych, ale i dbałości o zwykłe ludzkie sprawy, zagwarantowane przez uroczą Panią Darię składają uczestnicy wycieczki do Rzymu 21-26.X.96"
Kilkanaście podpisów

« 1 2 3 4 5 »