opinie uczestników naszych wycieczek

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Pozdrowienia wraz z podziękowaniem za wycieczkę do Włoch, w której mogłem wziąć udział przesyła"
Jerzy z Kalwarii Zebrzydowskiej

Rodzaj wyjazdu: Katowice

"Na ręce Dyrekcji składam serdeczne podziękowania dla Pani Sylwii - pilota wycieczki, która opiekowała się nami, załatwiała wszystkie formalności i była zawsze pogodnym przewodnikiem... Wspomnienia tej wycieczki pozostaną w mej pamięci na zawsze..."
Franciszka - Rzeszów

Rodzaj wyjazdu: Bruksela-Londyn-Amsterdam

"Przesyłam serdeczne pozdrowienia z Warszawy oraz słowa uznania dla bardzo dobrej organizacji wycieczek. Trasa Bruksela - Londyn - Amsterdam upłynęła w bardzo dobrej atmosferze, a Edyta i Dominik wykazali się ogromną kulturą i wiedzą. Moim marzeniem jest podróżować z tym Biurem i tą samą załogą. Ucałowania."
Wiesława - Warszawa

Rodzaj wyjazdu: Fatima

"Dyplom uznania oraz serdeczne podziękowania p. Darkowi pilotowi wycieczki do Fatimy za: duży wkład pracy i wiedzę przekazywaną o zwiedzanych miejscach i zabytkach, dużą kulturę osobistą i troskliwą opiekę nad całą grupą - składają uczestnicy."
Stanisław, Franciszek, Krystyna i Leszek, Urszula, Jolanta, Lidia, Wiesława, Marian, Maria i Jan, Edward i Genowefa, Franciszek, Kornelia, Aleksandra, Hildegarda, Małgorzata i wiele innych podpisów

Rodzaj wyjazdu: Rzym

"Pragniemy wyrazić nasze najserdeczniejsze podziękowania za wspaniale zorganizowaną wycieczkę do Rzymu (7 do 12.X.96), ogromną pomoc przy organizacji ślubu oraz przepiękne prezenty. Serdeczne podziękowania pragniemy przekazać pilotce - Darii Żarów... Dzięki Tobie przeżyliśmy najpiękniejsze chwile w naszym życiu."
Ewa i Jacek - Tychy

Rodzaj wyjazdu: Rzym

"Jako uczestnik wycieczki do Rzymu w czasie od 22 do 29.03.92 chciałbym tą drogą jeszcze raz wyrazić moje i mojej żony serdeczne podziękowanie za jej sprawne zorganizowanie i niezapomniane wrażenia.... Szczególne słowa uznania należą się również paniom Justynie Wieczorek i Liliannie Widera za wzorowe wywiązanie się z obowiązków życząc im zarazem dalszych sukcesów w pracy turystycznej..."
państwo L. ze Świętochłowic

Rodzaj wyjazdu: Katowice

"Szanowni Państwo ! ...Zauważamy Wasze starania i Wasz wysiłek organizacyjny, wzbogacający corocznie Waszą ofertę. Pozwalamy sobie stwierdzić, że jesteście obecni i widziani. Uważamy Biuro Turystyczne "Mistral" za jedno z najlepszych Biur profesjonalnie zajmujących się turystyką..."
Maria i Witold

Rodzaj wyjazdu: Katowice

"...Wdzięczny jestem za udzieloną pomoc, która pozwoliła sfinansować przejazd Zespołu Folklorystycznego na warsztaty szkoleniowe... Raz jeszcze dziękuję za udzieloną pomoc"
Prezydent M. Katowic

Rodzaj wyjazdu: Sycylia

"Uczestniczyłam w wycieczce na Sycylię, która dobyła się w dniach 22.09. - 3.10.98 Chciałabym tą drogą podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że były to piękne, niezapomniane i pełne wrażeń dni. W pewnej mierze jest to zapewne zasługą dobrze zaplanowanej i doskonale zorganizowanej przez Biuro "Mistral" wycieczki. Tym niemniej należą się słowa uznania Waszym Pracownikom, którzy nam towarzyszyli przez te 12 dni. To, że podróż była spokojna i bezpieczna mamy do podziękowania Panom Kierowcom... Nasz pilot Pan Dominik zasłużył na specjalne wyrazy wdzięczności za Jego wyrozumiałość i troskliwość wobec wszystkich uczestników wycieczki. Pan Dominik zaimponował nam Swoją ogromną wiedzą na temat obiektów, które dzięki Niemu dane nam było poznać..."
Justyna z synem - Zabrze

Rodzaj wyjazdu: Włochy

"Uczestniczyłam ze swoją wnuczką w wycieczce do Włoch. Z wycieczki wyniosłam wspaniałe wrażenia. Proszę przyjąć należne podziękowanie za należytą organizację wycieczki, profesjonalną troskę, zarówno indywidualną o poszczególnych członków wycieczki jak zbiorową nad całą grupą... Jednocześnie raz dziękuję i zapewniam, że każda oferta "Mistralu" będzie przedmiotem mojego zainteresowania."
Kazimiera - Katowice

Rodzaj wyjazdu: Fatima

"Szanowni Państwo - nie znajduję słów, aby wyrazić swe podziękowanie za fantastyczną organizację i przebieg wycieczki do Fatimy. Dzięki Państwu dane nam było przeżyć i zobaczyć tak wiele. Nie brakowało niczego, ani dla ciała, ani dla ducha. Sama nie mogę uwierzyć, że istnieje u nas Biuro Turystyczne - które autentycznie ma na celu zadowolenie klienta!... Łącząc pozdrowienia życzę Państwu sukcesów i zadowolenia z dalszej pracy, a sobie możliwości Uczestniczenia w wielu wycieczkach organizowanych przez Państwa Biuro Turystyczne, Tylko "Mistral", tylko z "Mistralem"."
Grażyna - Nysa

Rodzaj wyjazdu: Grecja

Chcielibyśmy Państwu podziękować za miły pobyt na wycieczce w Grecji w dniach 7 -15.09.96 i przemiłą atmosferę jaka dzięki p. Basi towarzyszyła podczas całego pobytu w Grecji. Jednocześnie prosimy o informację o przyszłych wycieczkach organizowanych przez Państwa.
Biuro Handlu Zagranicznego "YAGRA", Łódź

Rodzaj wyjazdu: Fatima

W m-cu maju byłam z Waszego Biura na wycieczce w Fatimie. Pragnę tą drogą podziękować Biuru za tak wspaniale zorganizowaną wycieczkę. Za pokazywanie filmów ...,zwiedzanie miast, za wspaniałe hotele, a nade wszystko za tak uroczego, mądrego i o wielkiej wiedzy pilota.... Wszystkim moim znajomym polecam do korzystania z usług Waszego Biura, a myślę że w przyszłości sama również jeszcze gdzieś pojadę."
Helena - Katowice

Rodzaj wyjazdu: Hiszpania

Dziękujemy "Mistralowi": za wspaniałą wycieczkę do Hiszpanii; za możliwość poznania pięknego kraju, jego kultury i atmosfery, którą żyje; za dwa tygodnie spędzone w gronie przyjaciół; za naszego pilota - pana Dominika, profesjonalistę w każdym calu.
Maria i Piotr - Mikołów

Rodzaj wyjazdu: Hiszpania-Maroko

Do pozdrowień z Bielska - Białej pragnę załączyć podziękowania za wspaniale przygotowaną i zorganizowaną imprezę do Hiszpanii - Maroka (4.08.96)...
Jagoda - Bielsko - Biała

Rodzaj wyjazdu: Fatima

Jako uczestniczka imprezy turystycznej: Fatima (23.07. - 05.08.95) pragnę niniejszym podziękować Państwu i złożyć wyrazy uznania. Jestem pod wrażeniem bogatego programu imprezy i dobrej organizacji. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się pilotce - pani Annie Szulakowskiej. W czasie trwania wycieczki mogliśmy podziwiać Jej przygotowanie Merytoryczne, znajomość języków, kompetencję, opanowanie ..... Na koniec mogę sobie jedynie życzyć, aby dane mi było jeszcze kiedyś podróżować z Biurem "Mistral" i aby pilotem grupy była pani Anna.
Grażyna - Dąbrowa Górnicza

Rodzaj wyjazdu: Rzym

Dziękujemy za świetnie zorganizowaną wycieczkę do Rzymu w dniach 25 -30.05.97 Z przyjemnością polecamy ten wyjazd naszym znajomym. Serdeczne pozdrowienia dla Pana Dominika!
Renata, Agnieszka, Ludwik - Bielsko - Biała

Rodzaj wyjazdu: Rzym

Serdeczne podziękowanie od uczestników wycieczki do Rzymu (25.05.-30.05.97) za opiekę i wspaniałe prowadzenie imprezy dla Pana Dominika Zapotocznego. Całemu Zespołowi Biura życzymy wszystkich udanych imprez.
Urszula i Jan - Jastrzębie Zdrój

Rodzaj wyjazdu: Włochy

W dniach 19.06. - 26.06.93 byłem wraz z żoną i wnukiem uczestnikiem organizowanej przez "Mistral" wycieczki do Włoch. Pragnę podziękować za bardzo dobrze pod każdym względem zorganizowaną wycieczkę...
Józef - Gliwice

Rodzaj wyjazdu: Rzym

Rzeszów, 1996-06-15

Serdecznie dziękuję za przesłane mi gratulacje pismem z dnia 8 maja 1996 roku jako nagrody za rozwiązanie Krzyżówki nr 16/96 z Gościa Niedzielnego.

Wylosowana nagroda umożliwiła mi spełnić marzenia wyjazdu na piękną wycieczkę do Rzymu, spotkaniu z Ojcem Świętym oraz zwiedzanie Asyżu, Padwy i Wenecji, czego nie mogłabym zrealizować z własnych środków (jestem emerytką – liczę 69 lat).

Na ręce Dyrekcji składam serdeczne podziękowanie dla Pani Sylwi – pilota wycieczki, która opiekowała się nami, załatwiała wszystkie formalności i była zawsze pogodnym przewodnikiem.

Dziękuję również serdecznie Panom Kierowcom, którzy bezpiecznie przewieźli wycieczkę tak długą, kilku tysięczną trasą, nie żałowali wysiłku w bardzo upalne dni.

Wspomnienia tej wycieczki pozostana w mej pamięci na zawsze.

Składam serdeczne Bóg zapłać Dyrekcji Biura Turystycznego "Mistral" jak i Redakcji Gościa Niedzielnego za ten wspaniały dar.

Łączę wyrazy wdzięczności

Franciszka Sochacka

« 1 2 3 4 5 »