opinie uczestników naszych wycieczek

Rodzaj wyjazdu: Mariazell

Rydułtowy, 1995-06-14

Za wspaniałą organizację pielgrzymki do Mariazell w dn. 10-11 czerwca 1995r dziękują członkowie chóru "Lira" z Rydułtów.

Stan techniczny autokaru jak i ogrom ciekawie przekazanej wiedzy podczas zwiedzania obiektów Wiednia i Mariazell sprawiły, że jesteśmy całkowicie usatysfakcjonowani.

Jesteśmy przekonani, że firma "Mistral" jest odpowiednią do organizowania wycieczek i pielgrzymek zagranicznych.

Członkowie i Zarząd chóru "Lira"

Rodzaj wyjazdu: Rzym

Katowice, 1993-08-12

Jako uczestnicy pielgrzymki do Rzymu w dniach od 17.07-24.07.1993r wyrażamy nasze słowa wdzięczności za bardzo dobrą organizację tegoż wyjazdu.

Na szczególne słowa wdzięczności zasługuje Pani Alina Ziemlińska, która w sposób profesjonalny wywiązała się z funkcji pilotki i przewodniczki.

Wyrażając nasze słowa wdzięczności i uznania, życzmy dalszych sukcesów w prowadzonej działalnosci pielgrzymkowo – turystycznej.

Z wyrazami szacunku

Szczęść Boże

Rzymsko – Katolicka Parafia Podwyższenia Krzyża św. Herberta

Ks. Prob. Władysław Nieszporek

Ks. Konrad Opitek

Rodzaj wyjazdu: Lourdes

Katowice, 1992-05-05

W imieniu chorych i niepełnosprawnych, oraz naszej redakcji chciałem jak najserdeczniej podziękować za umożliwienie nam odbycia pielgrzymki do Lourdes i La Salette. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki byli zadowoleni, wzruszeni i już dziś upominają się o przyszłoroczną pielgrzymkę do Fatimy.

Proszę również w naszym imieniu podziękować Pani mgr Bogusławie Frey za fachowy pilotaż, oraz Panu Janowi Botwinie za niemal luksusowe warunki w autobusie. Panom Janowi i Klemensowi należą się szczególne gratulacje za bezpieczną jazdę na trudnych drogach zwłaszcza na odcinku od Corps do La Salette.

Jeszcze raz dziękuję i obiecuję pamięć w modlitwie.

Życzę agencji, aby jak najwięcej ludzi mogło skorzystać z dobrodziejstw, które im oferuje.

Z uszanowaniem

Apostolstwo Chorych

Ks. dr Czesław Podleski

Rodzaj wyjazdu: Katyń-Smoleńsk

Piekary Śląskie, 1993-06-12

Komitet Obywatelski w Piekarach Śląskich składa podziękowanie za sprawna organizację wycieczki – pielgrzymki do Katynia – Smoleńska – Wilna w dniach 3-9.06.1993.

Równocześnie prosimy o przekazanie podziękowania pilotom, państwu R. K. Gałęzowskim, za wkład pracy w sprawnym załatwianiu posiłków, noclegów oraz formalności na przejściach granicznych.

Mgr. Inż. Wiesław Usziński

Przewodniczący Komitetu Obywatelskiego

Rodzaj wyjazdu: Fatima-Lourdes

Racibórz, 1993-09-07

Szanowny Panie Dyrektorze – na ręce Pana, z "potrzeby serca" pragnę bardzo serdecznie podziekować za niezwykle sprawną, programowow bogatą i z wyczuciem potrzeb zainteresowanych zorganizowaną imprezę wyjazdową do Fatimy i Lourdes. Fachowa organizacja a jednocześnie wspomniane wyczucie potrzeb sprawiły, a myślę, że podobnie jest i na innych imprezach wyjazdowych, że udało się doskonale sharmonizować aspekt zarówno turystyczny jak i pielgrzymkowy wyjazdu.

"Bóg zapłać" za całokształt pracy!

Życzę wiele radosnej satysfakcji z dalszego organizowania wyjazdów.

Ks. Henryk Wycisk

Rodzaj wyjazdu: Grecja

Łódź, 1996-10-14

Chcielibyśmy Pańtwu podziękować za miły pobyt na wycieczce w Grecji w dniach 07.09-15.09.1996r i przemiłą atomsferę jaka dzięki p. Basi towarzyszyła podczas całego pobytu w Grecji.

Jednocześnie prosimy o informację o przyszłych wycieczkach organizowanych przez Państwa.

Przesyłamy pozdrowienia

Janina i Andrzej Skalscy

Rodzaj wyjazdu: Ziemia Święta

Chudów, 1994-03-05

W imieniu pielgrzymów Parafii Chudów do Ziemi Świętej w terminie od 26.01-03.02.1994r. Składam serdeczne podziękowanie Dyrekcji Biura Turystycznego "Mistral" za sprawne zrealziowanie bardzo bogatego programu pielgrzymki.

Łącząc serdeczne pozdrowienia życzę dalszych udanych imprez.

Ks. A. Machura

Prob. Parafii Chudów

Rodzaj wyjazdu: Lourdes

Mikołów, 1994-08-09

Grono uczestników w pielgrzymce do Fatimy i Lourdes z parafią Matki Zbawiciela w Mikołowie zorganizowanej przez Wasze Biuro pragnie wyrazić słowa uznania za doskonałą organizację imprezy i podziękować za bezpieczną podróż pielgrzymkową, za doznania duchowe i wspaniały odpoczynek fizyczny.

Szczególne słowa uznania i podziękowania składamy Pani Aleksandrze Swięcickiej- pilotce tej imprezy. Jest to osoba o wielkim sercu, kulturze osobistej i posiada wiedzę, którą chętnie się z nami dzieliła podczas zwiedzania.

Pragniemy w ten sposób podziękować Pani Aleksandrze za czas z nami spędzony w okresie od 10-07 do 25-07-1994

Grono wdzięcznych pielgrzymów.

Rodzaj wyjazdu: Rzym

Katowice- Dąbrówka Mała, 1993-05-17

Parafia Św. Antoniego w Dąbrówce Małej serdecznie dziękuje za bardzo przyjemne zorganizowanie nam pielgrzymki do Rzymu. Przede wszystkim dziękujemy Pani pilot Barbarze Papaj, która bardzo obszernie informuje pielgrzymów o zabytkach i kulturze poszczególnych miast.

Parafia tutejsza będzie korzystała w przyszłości z usług Waszego biura.

Z wyrazami szacunku
ks. Bernard Rottau
P. Helena Brajlich

Rodzaj wyjazdu: Włochy

Katowice, 1993-08-12

Jako uczestnicy pielgrzymki do Rzymu w dniach od 17-07 do 24-07-1993 wyrażamy nasze słowo wdzięczności za bardzo dobrą organizację tegoż wyjazdu.
Na szczególne słowa wdzięczności zasługuje Pani Alina Ziemlińska, która w sposób profesjonalny wywiązała się z funkcji pilotki i przewodniczki.

Wyrażając nasze słowa wdzięczności i uznania, życzymy dalszych sukcesów w prowadzonej działalności pielgrzymkowo- turystycznej.

Z wyrazami szacunku
Szczęść Boże

ks. prob. Władysław Nieszporek
ks. Konrad Opitek

Rodzaj wyjazdu: Włochy

Gliwice, 1993-07-23

W dniach od 19-06 do 26-06-1993 byłem wraz z żoną i wnukiem uczestnikiem organizowanej przez „Mistral” wycieczki do Włoch

Pragnę podziękować Panom bardzo dobrze pod każdym względem zorganizowaną wycieczkę.
Specjalne podziękowania składamy pilotce Pani Gabrieli Siewiert, która włożyła dużo wysiłku oraz osobistej inwencji by każdy uczestnik imprezy był zadowolony.

Osobista kultura, grzeczność oraz uśmiech na twarzy pilotki towarzyszyły nam podczas wszystkich dni wycieczki.

Józef Pusz

Rodzaj wyjazdu: Mariazell

więtochłowice, 1993-05-19

Zarząd PZERJ- Koło Lipiny serdecznie dziękuje za sprawne i dobre załatwienie wycieczki do Mariazell.
Byliśmy oczarowani. Za p. Joanne- pilota i miłego kierowcę serdecznie dziękujemy.

Firma na medal.

Przewodnicząca Koła
Herta Antoniczak

Rodzaj wyjazdu: Fatima

Katowice, 1994-07-26

W dniach od 9-07 do 24-07-1994 byliśmy uczestnikami wyjazdu do Fatimy organizowanym przez wasze biuro wspólnie z Klubem Inteligencji Katolickiej w Katowicach.


Doznane przeżycia i wrażenia skłoniły nas do napisania n/n pisma.. Pragniemy tą drogą wyrazić nasze gorące podziękowania Waszej Firmie za wysoki poziom świadczonych usług.

Szczególne wyrazy wdzięczności składamy Waszym pilotom, których wysoka kultura osobista , oraz dobre przygotowanie zawodowe pozwoliło nam mile spędzić czas.

W czasie podróży w niewyjaśnionych okolicznościach skradziono nam bagaż. W tych dramatycznych okolicznościach Panowie przewodnicy okazali nam wiele życzliwości i normalnej ludzkiej serdeczności.
Chcielibyśmy również na Wasze ręce przekazać podziękowania firmie „ADAMANTE”, która udostępniła nam wspaniały autokar, z kierowcami których określić można jedynymi słowami- wysokiej klasy profesjonaliści.

Życzymy Waszej firmie wielu dalszych sukcesów w prowadzonej działalności oraz wielu zadowolonych klientów.


Łączymy pozdrowienia
Wiesław, Piotr i Marek Knapik

Rodzaj wyjazdu: Hiszpania

Twardowice, 1995-07-18

Szanowni Państwo

W dniach od 3-07 do 16-07-1995 byłam uczestnikiem organizowanej przez Biuro Turystyczne „Mistral” wycieczki objazdowej po Hiszpanii. Chciałabym, swoim listem, wyrazić zadowolenie z bardzo dobrze zorganizowanej imprezy.
Na Państwa ręce składam szczególne podziękowania dla pilota grupy- p. Darka, który swoją postawą przyczynił się do stworzenia miłej atmosfery oraz w sposób bardzo profesjonalny organizował nam pobyt w poszczególnych miastach, będąc jednocześnie otwartym na wszystkie sugestie uczestników wycieczki.
W przyszłości z pewnością jeszcze wiele razy, będę korzystała z usług waszego biura.

Z poważaniem
Mirella Barańska

Rodzaj wyjazdu: Rzym

Irządze, 1995-08-29

Parafia Św. Wacława w Irządzach serdecznie dziękuje za bardzo przyjemne zorganizowanie nam pielgrzymki do Rzymu.

Przede wszystkim dziękujemy Pani pilot Barbarze Papaj, która bardzo obszernie informuje pielgrzymów o zabytkach i kulturze poszczególnych miast.

Parafia tutejsza będzie korzystała w przyszłości z usług Waszego Biura.

Z wyrazami szacunku
Ks. Mgr Krzysztof Irla

Rodzaj wyjazdu: Gaude-Fest

Katowice, 1996-07-19

Stowarzyszenie Gaude- Fest pragnie podziękować Państwa firmie za okazaną pomoc przy organizacji:

VII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Religijnej
„Gaude- Fest ‘96”

Mamy nadzieję, że dzięki pomocy wielu zainteresowanych osób i instytucji- w tym także Waszej firmy- Festiwal w Ustroniu zdobędzie jeszcze większą renomę, co z kolei zaowocuje także sukcesami handlowymi jego sponsorów.

Szczęść Boże !
Przewodniczący Stowarzyszenia „Gaude- Fest”
ks. Edward Nalepa

Członek zarządu
ks. Krzysztof Miera

Rodzaj wyjazdu: Dziękujemy za pomoc

Konary, 1994-05-12

Szanowni Państwo!

Składamy serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc finansową na rzecz naszego Domu.


Dar ten, płynący z serca jest dla nas, opiekujących się upośledzonymi, dowodem, że w tej służbie nie jesteśmy sami.

Pragniemy zapewnić, że złożona ofiara będzie wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem.
Pozostajemy z serdeczną pamięcią i życzymy wszelkiego dobra.

Szczęść Boże !

Eugeniusz Kret

Rodzaj wyjazdu: Fatima

Katowice, 1994-08-10

Składam na ręce Pana Dyrektora serdeczne podziękowania za opiekę i pomoc okazaną mi w czasie pielgrzymki do Fatimy inicjowanej przez O.O. Salwatorianów z Mikołowa.

Dziękuję za duże zaangażowanie Pana w zorganizowanie w optymalny sposób szybkiego mego powrotu do domu po uzyskaniu od mej rodziny informacji o takiej konieczności.
Proszę też o przekazanie mego podziękowania pilotce wycieczki Pani Aleksandrze Święcickiej za opiekę i pomoc udzieloną mi w sposób wielce taktowny i kulturalny, świadczący o posiadanym darze umiejętności pracy w tym zawodzie i wysokim jej profesjonalizmie.

Przekazuję również Panu Dyrektorowi wyrazy wdzięczności od mej rodziny za tak skuteczną, udzieloną z dużym zaangażowaniem i taktem pomoc.

Z poważaniem
uczestniczka wycieczki
Kazimiera Karpecka

Rodzaj wyjazdu: Lourdes

Katowice, 1992-05-05

W imieniu chorych i niepełnosprawnych, oraz naszej redakcji chciałem jak najserdeczniej podziękować za umożliwienie nam odbycia pielgrzymki do Lourdes i La Salette.
Wszyscy uczestnicy pielgrzymki byli zadowoleni, wzruszenie i już dziś upominają się o przyszłoroczną pielgrzymkę do Fatimy. |

Proszę również w naszym imieniu podziękować p. mgr Bogusławie Frey za fachowy pilotaż, oraz p. Janowi Botwinie za niemal luksusowe warunki w autobusie. Panom Janowi i Klemensowi nalezą się szczególne gratulacje za bezpieczną jazdę na trudnych drogach zwłaszcza na odcinku Corps do La Salette.

Jeszcze raz dziękuję i obiecuję pamięć w modlitwie.
Życzę agencji, aby jak najwięcej ludzi mogło skorzystać z dobrodziejstw, które im oferuje.

Z uszanowaniem

Ks. Dr Czesław Podleski

Rodzaj wyjazdu: Austria

Reńska Wieś, 1993-09-14

Dla Biura Turystycznego „Mistral” Katowice ul. Kochanowskiego 4 za dobre zorganizowanie wycieczki do Mariazell i Wiednia w dniach 6 do 9 września 1993, w imieniu 19 osobowej grupy naszych uczestników składamy serdeczne podziękowanie.

Osobne podziękowanie dla kierowcy autobusu nr.rej. WOS 7302 oraz pani pilot – miłej blondynce – za bardzo dobre prowadzenie całości i solidne wykonywanie swoich obowiązków.

Nasza grupa była w całości bardzo zadowolona z realizacji programu i przywiozła miłe wspomnienia z tej imprezy. Opowiadane przeżycia z satysfakcją są przekazywane w naszym środowisku i stanowią nową reklamę Waszej instytucji.

Łączymy miłe pozdrowienia

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Mniejszości Niemieckiej

Zarząd T.S.K.

« 1 2 3 4 5 »