opinie uczestników naszych wycieczek

Rodzaj wyjazdu: Fatima

Dąbrowa Górnicza, 1995-08-30

Jako uczestniczka imprezy turystycznej: Fatima (23.07.95-05.08.95) pragnę niniejszym podziękować Państwu i złożyć wyrazy uznania. Jestem pod wrażeniem bogatego programu imprezy i dobrej organizacji.

Szczególne wyrazy wdzięczności należą się pilotce – pani Annie Szulakowskiej.

W czasie trwania wycieczki mogliśmy podziwiać Jej przygotowanie merytoryczne, znajomość języków, kompetencję, opanowanie, umiejętność reagowania w sytuacjach trudnych a nieprzewidzianych, kulturę osobistą, takt, umiejętność obcowania z ludźmi etc… Można jedynie pogratulować Biuru „Mistral” takiego pracownika.

Mój list podyktowany jest przeświadczeniem, że właśnie w dzisiejszych czasach, należy wyrażać szacunek i wdzięczność ludziom, którzy nie dość na tym, że dobrze wykonują swe obowiązki, to czynią to z autentyczną pasją.

Na koniec mogę sobie jedynie życzyć, aby dane mi było jeszcze kiedyś podróżować z Biurem „Mistral” i aby pilotem grupy była pani Anna.

Łączę wyrazy poważania

Dr Grażyna Golik – Szarawarska

Rodzaj wyjazdu: Włochy

Katowice, 1996-05-18

Uczestniczyłem ze swoją wnuczką w wycieczce do Włoch w terminie 27.04-04.05.1996r.

Z wycieczki wyniosłam wspaniałe wrażenia. Proszę przyjąć należne podziękowanie za należytą organizację wycieczki, profesjonalną troskę, zarówno indywidualną o poszczególnych członków wycieczki jak zbiorową nad całą grupą.

Szczególne podziękowanie składam pani Barbarze Papaj pilotującej wycieczkę, która swoimi informacjami turystycznymi wzbogaciła moja wiedze, a zwłaszcza wiedzę mojej 14-letniej wnuczki jestem przekonana, ze wrażenia wyniesione przez wnuczkę zostaną przez nią utrwalone i będą zachętą do turystycznej formy poznawania świata.

Dla pani Kasi i pani Zosi składam również serdeczne podziękowanie za starania i troskę w czasie przykrej dla mnie reakcji organizmu na ugryzienie mnie w nogę nieznanego owada – prawdopodobnie pająka – w czasie noclegu.

Jeszcze raz dziękuję i zapewniam, że każda oferta Mistralu będzie przedmiotem mojego zainteresowania.

Kazimiera Leśniewska

Rodzaj wyjazdu: Włochy

Pszów, 1996-02-09

W związku z licznymi pielgrzymkami organizowanymi za pośrednictwem Szanownego Biura Turystycznego „Mistral” składam w imieniu wszystkich uczestników pielgrzymek serdeczne podziękowanie za doskonałą organizację, kompetentnych, dobrze przygotowanych i zawsze uśmiechniętych pilotów.

Wyjazdy organizowane przez Państwo na długo pozostaną w pamięci uczestników

Jednocześnie, życzę Państwu samych dobrych dni, bezpiecznych i udanych wyjazdów, życzliwych i wyrozumiałych uczestników.

Każdemu Pracownikowi – indywidualnie – życzę wiele zdrowia, szczęścia osobistego i rodzinnego oraz zadowolenia z pracy.

Z wyrazami szacunku

Maria Kubica

Rodzaj wyjazdu: Michałkowice, 1995-02-15

Michałkowice, 1995-02-15

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że byłem uczestnikiem pielgrzymki do „Ziemi Świętej” organizowanej przez Wasze Biuro w dniach od 07-13.02.1995. Zgłaszając swój udział w pielgrzymce, do samego wyjazdu miałem wątpliwości czy dojdzie ona do skutku.

Teraz, po zakończeniu wyjazdu, jestem pod wrażeniem bardzo dobrej organizacji i pełnego wywiązania się Biura turystycznego „Mistral” z programu pielgrzymki.

Pozostaje mi teraz podziękować za przygotowanie i organizację tego wyjazdu, jak również życzyć dalszych tak udanych imprez turystycznych organizowanych przez Wasze Biuro.

Z poważaniem

Jan Rusz

Rodzaj wyjazdu: Ziemia Święta

Michałkowice, 1995-02-15

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że byłem uczestnikiem pielgrzymki do „Ziemi Świętej” organizowanej przez Wasze Biuro w dniach od 07-13.02.1995. Zgłaszając swój udział w pielgrzymce, do samego wyjazdu miałem wątpliwości czy dojdzie ona do skutku.

Teraz, po zakończeniu wyjazdu, jestem pod wrażeniem bardzo dobrej organizacji i pełnego wywiązania się Biura turystycznego „Mistral” z programu pielgrzymki.

Pozostaje mi teraz podziękować za przygotowanie i organizację tego wyjazdu, jak również życzyć dalszych tak udanych imprez turystycznych organizowanych przez Wasze Biuro.

Z poważaniem

Jan Rusz

Rodzaj wyjazdu: Dziękujemy

Ustroń, 1995-07-05

Stowarzyszenie Gaude-Fest pragnie podziękować firmie „Mistral II” za okazaną pomoc w organizacji VI Ogólnopolskiego festiwalu Twórczości Religijnej Gaude-Fest’95.

Mamy nadzieję, że dzięki pomocy wielu zainteresowanych osób i instytucji – w tym także Waszej firmy – Festiwal w Ustroniu zdobędzie jeszcze większą renomę, co z kolei zaowocuje także sukcesami handlowymi jego Sponsorów.

Stowarzyszenie „Gaude-Fest”

Ks. Edward Nalepa

Przewodniczący Stowarzyszenia

Rodzaj wyjazdu: Pielgrzymka do Ojca Świętego

Katowice, 1996-10-04

Ogólnopolskie Stowarzyszenie „Rodzina Policyjna 1939” w Katowicach, dziękuje za zorganizowanie nam pielgrzymki do Ojca św. W dniach od 22-28.09.br.

Prosimy również o przekazanie podziękowania panom kierowcom, a w szczególności pilotowi naszej pielgrzymki Pani Darii Żarów, za opiekę i okazaną serdeczność w trakcie całej podróży.

Korzystając z grzeczności pragniemy za pośrednictwem „Mistralu” przekazać pani Darii Żarów kilka zdjęć z Grobu „Policjanta Polskiego” w Katowicach.

Łączymy serdeczne pozdrowienia

Ogólnopolskie Stowarzyszenie „Rodzina Policyjna 1939”

Witold Banaś

Prezes Zarządu

Maria Nowak

Sekretarz Zarządu

Rodzaj wyjazdu: Włochy

Katowice, 1996-11-06

Składam w imieniu własnym i całej parafii wojskowej w Katowicach podziękowania za wspaniałe zorganizowanie i zrealizowanie pielgrzymki do Włoch w dniach 12-23 października 1996r.

Słowa uznania i podziękowania w szczególny sposób składam dla pani pilotki Zofii Ryszka i panów kierowców.

Impreza przebiegała bez zastrzeżeń i zgodnie z planem wcześniej ustalonym.

Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności i zapewnienie o modlitwie w intencjach pomyślności i dalszego rozwoju Waszego Biura Podróży.

Z wyrazami szacunku

Ks. Kpt. Piotr Malinowski

Rodzaj wyjazdu: Dziękujemy za pomoc

Katowice, 1996-07-31

Komenda Hufca ZHP Katowice oraz Środowiskowy Szczep Harcerski „KOCYNDER” składają serdeczne podziękowania za pomoc finansową.

Związek Harcerstwa Polskiego jest organizacją społeczną, nie otrzymującą żadnych stałych dotacji, a jego działalność możliwa jest tylko i wyłącznie dzięki dobrej woli, hojności i szczodrobliwości naszych Przyjaciół i Sponsorów, do grona których zaliczamy także firmę MISTRAL.

W imieniu zuchów, harcerzy oraz kadry instruktorskiej naszego szczepu jeszcze raz mówimy dziękuję.

Pozostając z harcerskim pozdrowieniem

CZUWAJ!

Anna Peterko

Piotr Reimann

Rodzaj wyjazdu: Pielgrzymka do Włoch

Serdeczne wyrazy uznania i podziękowania dla Pani Barbary Odrobny pilota niezwykle udanej pielgrzymki do Rzymu w dniach od 11.11 do 16.11. br.

Składa uczestnik

Krzysztof Janoszka

Rodzaj wyjazdu: Pielgrymka do Włoch

Poczuwam się do miłego obowiązku wyrażenia wdzięczności z powodu zorganizowania pielgrzymki chorych i niepełnosprawnych Apostolstwa Chorych do Rzymu, w dniach od 30 kwietnia do 8 maja br. Na trasie przejazdu (Velke Bilovice, Semirach, Lido do Jesolo, Rzym – Hotel Romulus, Lannach, Pasohlavky) – uczestnicy pielgrzymki spotykali się z dowodami serdeczności i gościnności ze strony personelu hotelowego.

Swojego zadowolenia nie ukrywam przed pracownikami Kurii Metropolitalnej w Katowicach. Macie również pełne poparcie ze strony Redaktora Naczelnego „Gościa Niedzielnego”.

Poza drobnymi usterkami (nieuprzejmość kierowców) wszystko było na „szóstkę”. Organizatorom pielgrzymek będę polecał Wasze usługi.

Z wyrazami wdzięczności

Ks. Dr. Czesław Podleski

Sekretarz i Redaktor Naczelny Apostolstwa Chorych w Polsce

Rodzaj wyjazdu: Pielgrzymka -Fatima 15 dni

Pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcji Biura za świetnie zorganizowaną wycieczkę (FATIMA 15-28.08.93).

Program opracowany był bardzo interesująco i dzięki dużej kompetencji Pań Pilotek poszerzony o parę atrakcyjnych miejsc.

Trasa bardzo ciekawa, warunki w hotelach bardzo dobre.

Wycieczka dostarczyła nam wielu wspaniałych i różnorodnych wrażeń.

Na dodatkową uwagę zasługuje opieka Pań Pilotek, które oprócz kompetencji charakteryzowała uprzejmość, serdeczność i wyrozumiałość.

Życzymy Państwu wytrwania w tak dobrym poziomie oferowanych usług.

Łączymy Pozdrowienia

« 1 2 3 4 5